...aneb ve dvou se to (někdy:-) lépe běží..
                    strasti a slasti páru na trati

Repríza v Berouně

26. listopadu 2010 v 11:03 | dav |  Co chystáme

  Na Svatojánskou dvacku jsme si zajeli už vloni a docela se nám tady dařilo.  Byl to jeden z našich prvních společných závodů a Gábina tu byla bedně. To ani původně nechtěla běžet, něco jí pobolívalo, já už nevím ani co, ale nakonec jí to nedalo. Rozběhla to zcela ve svém duchu, první kilák napálila nějak kolem pěti, stačil jsme na ni jen zahulákat, aby přestala blbnout a už jsem ji až do otočky neviděl. Když jsem odbočoval nahoru po mužské trati ke Svatému Jánu, měl jsem o ní docela starosti, ale pochlapila se, ke konci se ještě stačila zmáčknout a skončila v kategorii druhá.

...letos nevím, jestli vůbec poběžím. Trápí mě už pár dní dutiny a ráda bych byla fit do Řípu. Možná, že to vezmu jako rychlejší trénink, ale žádný extra výkon zítra u sebe nepředpokládám... G.

ber 2


ber 4

  Já měl zatím dost starostí sám se sebou. Ona to sice není, jak uvádí název závodu, dvacítka, muži běži něco přes 17, ženy přes 11 km, ale přesto jsem si docela hrábnul. Poprvé jsem neběžel na jistotu, ale aspoň dle mého soudu, trochu vabank.
  Vše ostatní před tím bylo asi vlastně jen na doběhnutí, na jistotu. Po startu jsem se ještě krotil, ale pak se zahřál na nějakých 80% TF max., chvíli je držel, ještě zrychlil na "cestovních" 85%,
v posledních kilometrech pak ještě zbyla síla na zrychlení.
   Prostě jeden z mála běhů, za který se musím pochválit.  Tím nemyslím rozhodně svůj výsledný čas, pořád jsem lazar, ale povedlo se odvést své maximum, navíc závod s pozitivním splitem u mě nebývá pravidlem, většinou někde za půlkou začínám vadnout:-(.

  Takže jjen zítra to nějak nepohnojit. Už se docela těším, o to více, že s námi pojede i můj synek, takže plná sestava. Držte nám palce:-)

ber 1

ber 3
P.S.  a ještě obvyklý dík fotografům, z jejichž stránek jsme si fotky vypůjčili...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 drakor drakor | E-mail | Web | 26. listopadu 2010 v 16:17 | Reagovat

Držím palce, já vyběhnu až odpoledne po té co dořežu dříví. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama