...aneb ve dvou se to (někdy:-) lépe běží..
                    strasti a slasti páru na trati

Náš nejdelší mejdan

28. července 2011 v 20:50 | Gábina a dav |  Co chystáme
Kdy? 30.-31.7. 2011
Kde? Kladno, Sletiště
Co? 24 hod

Do téhle šílenosti nás jednoznačně uvrtala Gábina a veškerá odpovědnost by tedy měla padnout jen a jen na její hlavu. Nejdelší souvislý pohyb, který má Gábina za sebou nejsou paradoxně její dvě šestihodinovky, ale Koloběh z Řípu do Prahy, kde jsme se společně trápili těsně pod sedm hodin. Zermatt ultra před třemi týdny mi trval ještě o pár minut déle. Ostatně i Říp a Alpy patřily k mým nemravným návrhům :-). Zdá se, že už vše negativní vyvanulo, zůstaly jen odstupem času deformované krásné vzpomínky a nastal čas pro ještě hlubší ponor. Neboť lze velmi snadno pochybovat o soudnosti člověka, který se pokuší zjistit, kolik kilometrů má 24 hod.

Myslíš, že nejsem soudná :-(? No, tatínek mi dneska řekl v souvislosti se sobotním závodem, že jsem pitomá. Josek se mě taky celý dnešní večer ptá, proč to vlastně děláme? Proč po loňské šestihodinovce rovnou čtyřiadvacítku a ne třeba dvanáctku? Za prvé, ráda bych si uběhla 100km a to bych za dvanáct hodin asi nestihla, za druhé chci vědět kolik kilometrů mi bude trvat než definitivně padnu (nebo upadnu :-).


Pro mne budiž ještě přitěžující okolností, že už jsem si loni prožil dvanáctihodinovku, míra mé informovanosti je nutně vyšší, takže ono to s tím cizím zaviněním nebude zas až tak horké...

To teď neřeš. Možná je výhoda nevědět nic. Beru to jen jako takový test. Žádné nervy. I kdyby zlobilo koleno, snad nebude zlobit tolik, aby se stovka nezdolala. Bude to po rovině, bude tam dost jídla a pití, které nebudu muset tahat v báglu :-), budu tam mít svůj spacák do -14 stupňů. Prostě výlet s piknikem a spoustou kamarádů kolem. Taková společenská akce. Mejdan, dlouhá noc, jak zpívá Helenka :-). Nesnáším Helenku! A ten tvůj piknik, ta společenská akce je mistrovství republiky! Ale děj se vůle páně! Tak nám prosím držte palce :-), ať se nám na tom výletě nic zlého nepřihodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 s0c s0c | Web | 29. července 2011 v 7:49 | Reagovat

Drzim :) Uz se tesim, az si to pak prectu :)

2 Gábina Gábina | 29. července 2011 v 8:48 | Reagovat

Díky :-)

3 Marci Marci | 29. července 2011 v 10:17 | Reagovat

Přidávám se k držení palců a jsem zvědavá na komentáře :-)
Marcela

4 Rosťa B. Rosťa B. | 31. července 2011 v 12:15 | Reagovat

Ahoj,

zařadili jsme tvůj blog do naší rubriky Odkazy. Budeme rádi, když dáš odkaz BezvaBĚH.cz na své stránky. Pomůže to tobě i nám ke zvýšení sledovanosti.

Díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama